توصیه   فرماندار کهنوج به مدیران بانک های شهرستان: 
 تکریم مردم را سرلوحه کار خود قرار دهید

* همه شما تذکرات لازم را به کارکنان خود بدهید که با مشتریان با خوشرویی رفتار کنند 

جلسه شورای بانکها و کمیته تخصصی اشتغال و کار آفرینی شهرستان کهنوج با حضور شعبانی  فرماندار ،  سلطانی  معاون  عاون بنیاد شهید استان کرمان ، رامشک معاون  توسعه و برنامه ریزی فرمانداری، مدیران دستگاه های اجرایی و شعب بانکهای شهرستان در محل فرمانداری تشکیل گردید  شعبانی فرماندار کهنوج   در این جلسه   خطاب به مدیران  بانک ها گفت :  تکریم  مشتری بانک را سرلوحه کار خود بگذارند ، در پرداخت تسهیلات به مردم سعی کنید کار مردم در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود .
وی افزود :  در بحث ضمانت ها ی بانکی تسهیل شود تا مردم بتوانند تسهیلات خود را دریافت کنند .
در جلسه  شورای بانک ها و کمیته تخصصی اشتغال و کار آفرینی شهرستان کهنوج که به صورت مشترک و  با حضور شعبانی فرماندار و اعضای کمیته برگزار گردید در این جلسه در  ابتدا عملکرد دستگاههای اجرایی شهرستان در رابطه با ثبت تعهد اشتغال در سامانه رصد مورد بررسی قرار گرفت که از مجموع ۱۸ دستگاه  اجرایی دارای تعهد اشتغال در سال ۱۴۰۱ تعداد ۱۱ دستگاه اجرایی در سطح عالی بودند ، تعداد ۲ دستگاه در سطح خوب و ۵ دستگاه اجرایی براساس روز شمار سامانه در سطح ضعیف بودند که آقای شعبانی  فرماندارشهرستان  از این دستگاهها خواستند تا ۱۵ بهمن وضعیت خود را در سامانه رصد تغییر دهند . در ادامه به وضعیت اجرای طرح اشتغال زایی بنیاد برکت ،  طرح اشتغال زایی کمیته امداد اشاره و خواستار پیگیری جهت اتمام برنامه ابلاغی اشتغال این دو نهاد براساس هدفگذاری انجام شده در سال ۱۴۰۱ را شدند .
شعبانی فرماندار کهنوج در این جلسه از روسای بانکها تذکرات را به کارکنان خود بدهند تا با مشتریان بانک با خوشرویی رفتار کنند . 
وی خواستار همکاری بانکها در ماههای پایان سال با دستگاههای اجرایی شهرستان در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغالزایی شدند . در پایان هم روستای شعب بانک های شهرستان گزارشی وضعیت پرداخت انواع تسهیلات بانکی  را ارائه دادند.


تنظیم خبر و عکس: امین وثوقی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج