مهندس اصغر  توان به عنوان رئیس جدید اداره تعاون روستایی کهنوج منصوب شد 

به گزارش روابط عمومی فرماتداری ، با حضور خانم دکتر میر ساردو مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان ، شعبانی فرماندار کهنوج، و جمعی از معاونین سازمان تعاون روستایی جنوب استان کرمان،  اصغر توان به عنوان رئیس جدید اداره تعاون روستایی کهنوج معرفی شد .

شعبانی فرماندار کهنوج در این جلسه  با اشاره به توانایی  مدیر جدید اداره تعاون روستایی کهنوج اظهار داشت: آقای توان توانایی لازم  را برای مدیریت تعاون روستایی دارد .

نماینده عالی دولت در شهرستان، افزود :  تعاون روستایی در گذشته با مشکلات متعددی مواجه بود .

اصغر توان رئیس جدید اداره تعاون روستایی کهنوج در این جلسه گفت : خرید تضمینی گندم در کهنوج آغاز خواهد شد .
خانم دکتر میر ساردو مدیر تعاون روستایی در این جلسه از تامین میوه شب عید در جنوب استان خبر دادو افزود : بهترین محصولات پرتقال و سیب  را برای شب عید در جنوب استان آماده کرده ایم .
وی گفت : از لحاظ پایین بودن افت میوه شب عید رتبه دوم  را در سطح  کشور کسب نموده ایم .
مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان تصریح کرد : در بحث امحا یک میلیارد تومان به ما اعطا شد ولی ما با ۹۰ میلیون تومان این کار را انجام دادیم و صرفه جویی نمودیم. 
دکتر میر ساردو گفت : قسمتی از پیاز سال قبل که توسط تعاون روستایی خریداری شده بود به نیازمندان و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی داده شده است. 
در پایان این جلسه حکم مسولیت آقای اصغر توان به عنوان رئیس جدید اداره تعاون روستایی کهنوج قرائت و با حضور شعبانی فرماندار شهرستان انجام شد .

روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج 

تنظیم خبر و عکس : امین وثوقی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج