فرماندار کهنوج در دیدار با  مدیر کل مسکن و شهرسازی جنوب استان عنوان کرد : اراضی واگذاری نخلستان  و شهرک صنعتی باید تعیین تکلیف شود 
آقای شعبانی فرماندار شهرستان کهنوج ظهر امروز با مهندس ساردویی مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان دیدار کرد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، آقای شعبانی با اشاره به مشکلات طرح  کمر بندی شهرستان کهنوج گفت : امیدوارم که هرچه سریعتر درخصوص ایرادات و مشکلات این طرح تصمیمات لازم اتخاذ گردد.
فرماندار  شهرستان کهنوج افزود :  تسریع در تکمیل  باند دوم  میدان شاهد تا  محل بیمارستان جدید می تواند در توسعه شهر کهنوج مثمر ثمر واقع شود .
وی خواستار  تکمیل کنار گذر شهر کهنوج شد و افزود : مشکلات  زمین های فرهنگیان باید حل شود .
نماینده عالی دولت در شهرستان کهنوج  خواستار تسهیل در ساخت بیمارستان جدید شهر کهنوج شد.
  وی خواستار تخصیص قیر رایگان برای شهرداری های کهنوج دهکهان و چاه مرید شد.
 فرماندار کهنوج  تصریح کرد :  باید هرچه سریعتر  ساختمان های نا ایمن در شهرستان شناسایی و تصمیمات مقتضی و لازم را بعمل آورد .
علی شعبانی افزود : نهضت ملی مسکن باید در کهنوج آغاز شود  .
فرماندار کهنوج  در ادامه افزود :  اداره کل راه و شهرسازی باید نهایت را  همکاری با شهرداری کهنوج  در خصوص بازگشایی سه راه جیرفت  و اتصال این طرح به  مسیر شهدای گمنام و بلوار شاهد تسریع و اقدام نماید .
  تعیین تکلیف اراضی واگذاری نخلستان و شهرک صنعتی ؛ اقدامات زیر بنایی در شهرک شهید سلیمانی ؛ تشکیل جلسات ستاد باز آفرینی شهری ؛ توسعه شهری تا بیمارستان جدید ۲۲۰ تخته خوابی ؛ افزایش محدوده شهری تا موسسه ملل 
از جمله درخواست های مهمی بود که  آقای شعبانی فرماندار کهنوج در حضور  آقای  مهندس ساردویی  مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان مطرح نمودند .
 مهندس ساردویی مدیرکل مسکن و شهرسازی  در این دیدار که همراه با بازدید از پروژه احداث بیمارستان جدید هم بود  ؛ خاطر نشان کرد : بزودی باند دوم از میدان شاهد تا بیمارستان جدید به زودی آغاز خواهد شد. 
وی از تخصیص اعتباری جدید برای بیمارستان جدید کهنوج به مبلغ  ۵۰۰ میلیارد تومان از محل  اعتبارات سفر ریاست جمهوری  خبر داد و افزود :  پیش بینی می شود این طرح  تا سه سال آینده ساخته  شود و به بهره برداری برسد.

تنظیم خبر: امین وثوقی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج