سنجری  فرماندار کهنوج : در کنار کادر پرتلاش بهداشت و درمان  هستیم
ظهر امروز شکرالهی نماینده پنج گنج جنوبی در مجلس شورای اسلامی به همراه  حجت والمسلمین نجنو امام جمعه، سنجری فرماندار کهنوج،  دکتر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی  و معاونان درمان و توسعه این دانشگاه، با حضور در محل این پروژه های درمانی ، از  محل ساختمان دیالیز و MRI بازدید نمودند.
اصغر سنجری فرماندار کهنوج ضمن تقدیر از تلاش های خوب دکتر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان در جهت درمان  کرونا ، گفت : برای توسعه بخش سلامت  در شهرستان تمام همت خود را بکار خواهیم بست .
وی گفت : توجه ویژه ای را به بخش سلامت خواهیم داشت .
فرماندار کهنوج افزود : در کنار  کادر درمان هستیم و از تلاش های این عزیزان  که در سخت ترین شرایط درمانی کرونا همراه مردم  بودند و در جهت مهار این ویروس منحوس ،  تلاش و کوشش نمودند،  صمیمانه قدردانی می نمایم.
دکتربیانی رئیس بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج ضمن تقدیر از امام جمعه  کهنوج و نماینده محترم پنج شهرستان جنوب استان کرمان ،  فرماندار  شهرستان، رییس دانشگاه علوم پزشکی  و معاونان درمان و توسعه  بابت حضور در بیمارستان و پیگیری مشکلات بیمارستان عنوان کرد ساختمان دیالیز به مساحت ۷۱۲ مترمربع بنا شده و با اعتبار بیش از ۵۰ میلیارد ریال تحویل موقت و با مبلغ ۲۰ میلیارد ریال تجهیز و آماده بهره برداری می شود.
قابل ذکر است ساختمان  دیالیز بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج با اعتبار بیش از ۷۰ میلیارد ریال تکمیل، تجیهز و تحویل موقت شد.
روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج