تجلیل از پرستاران شهرستان کهنوج

پرستاران شهرستان کهنوج  امروز در بیمارستان ۱۲ فروردین با حضور مسئولان شهرستان تجلیل شدند.

 دکتر بیانی رییس بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج با تبریک روز پرستار گفت: پرستاران و کادر درمان در این عرصه با ایثارگری خدمات کم‌نظیری را ارائه کردند و خالصانه خدمات‌دهی کردند.

وی با بیان اینکه فعالیت کادر درمانی و پرستاری با هیچ چیز مادی قابل قیاس نیست ادامه داد: در شرایط کرونایی پرستاران مثل رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بسیار خوش درخشیدند که توجه ویژه به آنان در اولویت است.

وی با بیان اینکه مدافعان سلامت بدون هیچ چشم داشتی در عرصه مقابله با کرونا و خدمات‌رسانی فعالیت کردند خاطرنشان کرد: خدمات پرستاران در همیشه ایام قابل وصف نیست و خدمات آنان ارج و قرب زیادی دارد.

دکتر بیانی بیان کرد: میلاد خجسته بانوی صبر و ایثار و بصیرت به‌عنوان روز پرستار، زیبا و نیکو نامگذاری شده است که جامعه بزرگ پرستاری باید همواره با الگوپذیری از سیره عملی و رفتاری این بانوی مکرم در خدمت‌رسانی به مردم کوشش کنند.

پرستاران نیز از تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و پرداخت معوقات پرستاران به عنوان مهمترین مطالبات و خواسته های خود نام بردند.

پرستاری مکمل پزشکی است و پرستار کسی است که مجموعه‌ای از فعالیت‌های درمانی را برای مراقبت از بیمار، بهبود و نجات جان او انجام می‌دهد؛ پرستاران از مهم‌ترین افراد کادر درمان هستند که نقش مؤثری در بهبود و مراقبت از بیماران دارند.

در پایان از پرستاران با اهدا گل و هدایایی تجلیل شد.