عیدی فرماندار کهنوج در جلسه شورای اداری شهرستان ، عنوان کرد:
پدافند غیر عامل یک موضوع بسیار مهم است
جلسه شورای اداری شهرستان صبح امروز به ریاست عیدی فرماندار و با حضور سالاری رئیس دادگستری و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات شهدای انتظامی برگزار شد .
فرماندار کهنوج  به مناسبت هفته پدافند غیر عامل و گرامیداشت این هفته ، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری، گفت : پدافند غیر عامل یک موضوع بسیار مهم است .
وی بر آمادگی دستگاه های اجرایی در این خصوص تاکید کرد .
فرماندار و رئیس شورای اداری مشاغل تعهد شده شهرستان را در سال‌جاری ۲۱۴۵ َشغل اعلام و اظهار امیدواری کرد تا پایان سال‌جاری مانند سال قبل پیش از آمار تعهدی محقق گردد.
نماینده عالی دولت در شهرستان کهنوج در ادامه

وی همچنین از پیگیری برای پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به شهروندان برای انجام لوله کشی گاز خانگی خبر داد .
وی بر تکمیل و اتمام پروژه های عمرانی توسط دستگاه های اجرایی در شهرستان تاکید کرد
عیدی در این جلسه با اشاره به اهمیت شبکه دولت و دولت الکترونیک، خطاب به مدیران اجرایی گفت :اتصال به شبکه دولت و ارائه خدمات الکترونیک  به شهروندان ضروری و اجتناب ناپذیر است ، لذا دستگاه‌های اجرایی که تا کنون موفق نشده اند بایستی در اسرع وقت اقدام و پاسخگو باشند .
وی بر مناسب سازی  فضای  ادارات  برای معلولین و جانبازان سرافراز تاکید کرد و افزود : این کار در خیلی از ادارات انجام نشده که باید سریعا انجام شود .
سالاری رئیس دادگستری شهرستان کهنوج در این جلسه با اشاره به فواید و محاسن دولت الکترونیک و شبکه دولت ، گفت :  کلیه خدمات قضایی ،  تمام الکترونیکی شده است.
وی افزود : از فواید خدمات الکترونیکی شبکه دولت ، کاهش هزینه ها و تسریع در کارهاست که با موفقیت انجام شده است.
رئیس دانشگاه‌ آزاد اسلامی واحد کهنوج در این جلسه ، شرط حضور دانشجویان در کلاس های درس را  انجام دو دوز واکسن کرونا عنوان کرد .
دکتر یزدی از ورود این مرکز دانشگاهی به حوزه صنعت و تحقق اشتغال پایدار در شهرستان خبر داد و افزود :  دانشگاه آزاد اسلامی  کهنوج در زمینه صنایع تبدیلی و اشتغال جوانان ورود خواهد کرد و کارهای اداری آن در حال انجام است .
روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج