صبحگاه مشترک نیروهای  نظامی و انتظامی با حضور عیدی فرماندار، حجت الاسلام نجنو امام جمعه، رئیس دادگستری و  سایر اعضای شورای تامین بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی   انتظامی  در محل ستاد فرماندهی انتظامی برگزار شد .
حجت الاسلام والمسلمین نجنو امام جمعه کهنوج در ابتدای این جلسه اظهار داشت: امنیت  و آرامش از نیازهای اولیه بشر است و از نان شب هم واجب تر است. 
حجت الاسلام والمسلمین نجنو امام جمعه کهنوج در این  مراسم ضمن تقدیر از تلاش های نیروی فداکار  انتظامی ،  اظهار داشت: این  نیروی وظیفه شناس در جهت تحقق امنیت در چهار چوب حد و مرزی که برای آن تعریف شده است را حاکم نموده است.
امام جمعه کهنوج،  افزود : نیروی انتظامی به عنوان نهادی اثر گذار و مقدس در تمامی عرصه ها حضوری فعال داشته است.
عیدی فرماندار کهنوج در این مراسم  ضمن اشاره به زحمات و تلاش های نیروی  های جان برکف انتظامی، گفت : خدمات نیروی انتظامی را  باید برای مردم  بازگو کنیم.
رییس شورای تامین شهرستان کهنوج ، افزود: اگر  تعامل و تشریک مساعی نیروی انتظامی ،  دستگاههای امنیتی  و دستگاه قضایی در شهرستان نباشد توسعه،  عمران آبادانی ، سرمایه گذاری و اشتغال در منطقه اتفاق نخواهد افتاد.
وی تصریح کرد :  کهنوج از امنیت نسبی و پایداری برخوردار است.
فرماندار کهنوج در ادامه به مخلان  نظم و امنیت هشدار داد. 
عیدی گفت : افرادی که به هر طریقی دست به اقدام مجرمانه می زنند با صولت ، صلابت ، و  همت بلند نیروی انتظامی  و سایر دستگاه‌های امنیتی روزگارشان سیاه خواهد بود و بدانند که نمی توانند از قانون فرار کنند  و تا دیر نشده به جامعه برگردند و از رافت اسلامی برخوردار شوند .
عیدی ، یاد  و خاطره شهیدان اخیر  نیروی انتظامی ، شهید سرهنگ ناصر بشنام ، شهید سروان نظام  تاجیک ،  و شهید ستوان دوم  مسلم بناوند را گرامی داشت و بر ادامه راه شهدا تاکید کرد. 
وی همچنین از خدمات  بازنشستگان  فرهیخته  نیروی انتظامی  و خانواده های صبور پرسنل نیروی انتظامی  قدردانی نمود .
روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج