با حضور مسئولان؛

مراسم تکریم و معارفه امام جمعه کهنوج برگزار شد

آئین تکریم و معارفه امام جمعه شهرستان کهنوج با حضور حجت الاسلام جعفری مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمان و دیگر مسئولان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج  آئین تکریم و معارفه امام جمعه شهرستان کهنوج  با حضور حجت الاسلام جعفری مسئول  شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمان عیدی فرماندار کهنوج و جمعی از مسئولان پنج گنج جنوبی در سالن شهید مطهری  برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این مراسم وحدت عیدی فرماندار کهنوج  در سخنانی از زحمات، تلاش‌ها و خدمات ۹ ساله حجت الاسلام افشار منش در شهرستان کهنوج قدردانی کرد.

عیدی ضمن تبریک و خوش آمد گویی به حجت الاسلام نجنو امام جمعه جدید شهرستان کهنوج گفت: حجت الاسلام افشار منش مورد وثوق و احترام مردم شهرستان بویژه مردم مؤمن و ولایتمدار کهنوج بود و هم اکنون نیز برای امام جمعه جوان و انقلابی کهنوج که سوابق ارزشمندی در عرصه‌های مختلف دینی، تبلیغی و حوزوی دارد آرزوی توفیق و سربلندی دارم

در ادامه این مراسم حجت الاسلام جعفری مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمان با بیان اینکه در جنوب کرمان در ۱۳ پایگاه نماز جمعه برگزار می شود افزود: نماز جمعه در شهرستان کهنوج قدمتی طولانی دارد و مردم به اهمیت کارکرد و خاصیت نماز جمعه آگاهی دارند.

وی تاکید کرد: نماز جمعه فکر، اندیشه و تزکیه است که  در هر جمعه جامعه اسلامی را متصل به ولایت و رهبری کرده و اخلاق و رفتار انسان‌ها را الهی و ربانی می‌کند.

در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس از زحمات حجت الاسلام افشار منش امام جمعه کهنوج تقدیر و حجت الاسلام نجنو به عنوان امام جمعه جدید کهنوج معرفی شد