انقلاب اسلامی مسیری جدید پیش روی ملت های دربند و ستم کشیده دنیا ترسیم نمود.

🇮🇷به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج ، حجت الاسلام و المسلمین افشارمنش امام جمعه و عیدی فرماندار کهنوج به مناسبت سالروز حماسه ۲۲ بهمن  پیام مشترکی صادر کردند که متن آن بشرح ذیل می باشد: 

🇮🇷 یوم الله ۲۲ بهمن یادآور رشادت ها ، فداکاری ها   و شهادت طلبی های ملتی منسجم ،  بزرگ  و خداجوی  در پیرو ی  و پشتیبانی از ولایت فقیه  می باشد.

🇮🇷این حماسه در حیات تاریخی و ملی کشور و هدایت سرنوشت ملت ایران به سوی اسلام، آزادی و استقلال نقش بزرگی داشته است ومظهر اقتدار ملی و سر منشا عزم و اراده ملتی بود که تصمیم به رها شدن از زنجیرهای ظلم و ستم ر‍‍ژیم طاغوت و استکبار و استعمار را داشته است،مقطعی از تاریخ که کلمه توحید در وحدت کلمه به دست آمد و در نتیجه اعتصام به «حبل الله » رژیم ستمشاهی دوهزار و پانصد ساله راسرنگون نمود و ثابت کرد ندای «الله اکبر» از رگبار «مسلسل » قوی تر و نیرومندتر است.

🇮🇷انقلابی که با رهبری و هدایت  خمینی  کبیر (ره) و با بهره گیری از اندیشه های ناب و رهایی بخش ایشان و با همراهی ملت بزرگ ایران ، جهانیان را به شگفتی واداشت و الگو و مسیری جدید پیش روی ملت های دربند و ستم کشیده دنیا ترسیم نمود.

🇮🇷 انقلابی که با تمام دشمنی ها و توطئه های بدخواهان نظام و انقلاب در ادامه با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در عرصه های مختلف علمی،اقتصادی و فرهنگی به پیشرفت های خیره کننده ای دست یافته و همواره با همدلی و همراهی کلیه آحاد ملت سرافرازخصوصا جوانان توانمند ،انشاالله قله های افتخار ، بالندگی و خودباوری را فتح خواهد نمود.

دهه ی مبارکِ فجر، طلیعه ی تحققِ اراده الهی و خواستِ مردم در تعیین سرنوشت خویش و طلوع خورشید انقلاب اسلامی بود. 
امسال نیز با توجه به محدودیت های ناشی از شیوعِ ویروس کرونا، انشاءالله متناسب با شرایط، ضمن رعایت دستورالعمل ها، مردمِ فهیمِ شهرستان کهنوج ، با بزرگداشتِ یوم الله ۲۲ بهمن، در حمایت از نظام مقدس  جمهوری اسلامی و ابراز وفاداری به آرمان های بلند الهی و انسانی امام راحل عظیم الشأن، اهتمام جدّی، مبذول خواهند داشت. 

   ضمنِ تبریک ایام الله دهه مبارک فجرِ انقلاب اسلامی، انشاالله آحادِ مردم شریف کهنوج  با بزرگداشتِ یوم الله ۲۲ بهمن و با تجدید عهد با آرمان های پُرافتخارِ شهدای گرانقدر، تداوم بخشِ مسیر عزت و عظمتِ ایران اسلامی خواهند بود.
حجت الاسلام افشار منش امام جمعه    
 عیدی فرماندار کهنوج