تقدیر از بانوان شاغل در ادارات به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه(س) و روز زن و بزرگداشت مقام مادر 

به مناسبت بزرگداشت روز زن و تکریم مقام مادر، باحضور عیدی فرماندار، حجت الاسلام افشار منش امام جمعه، شهردار ، رئیس و اعضای شورای شهر ، خانم  معاذالهی مشاور فرماندار و  مسول کمیته بانوان فرمانداری  ، جمعی از مدیران ، از بانوان شاغل در ادارات شهر ستان کهنوج  تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، عیدی فرماندار  در آیینی که با حضور جمعی از بانوان ادارات شهر ستان  برگزار شد، با تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر، ضمن تقدیر از تلاش بانوان شاغل در  ادارات  تاکید کرد: جایگاه  و منزلت اجتماعی و معنوی زنان  جامعه رو  به پیشرفت و توسعه است.  

وحدت عیدی نقش زنان را در پیروزی انقلاب اسلامی  ، دفاع مقدس بی بدیل ،مهم و با ارزش عنوان کرد و افزود : نهضت  امام ( ره )  و پیروزی انقلاب جایگاه و پایگاه اجتماعی زنان را ارتقا بخشید و زمینه رشد علمی و آموزشی آنان را در عرصه های مختلف از جمله دانشگاهی، پزشکی ،هنری و حتی صنعتی را فراهم آورد . 
نماینده عالی دولت در جمع بانوان شاغل ادارات شهر ستان، گفت: زنان پا به پای مردان در همه بخش ها برای توسعه و آبادانی کشور ایثارگری و جانفشانی کردند .
روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج