مکان فعلی :

           
   بیشتر ...

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۱۰/۲۴

توزیع ۲۰۰ کلاه ایمنی در روستاهای کوتک بالا و حجت آباد

با حضور شعبانی فرماندار و رئیس شورای ترافیک شهرستان کهنوج صورت گرفت : توزیع ۲۰۰ کلاه ایمنی در روستاهای کوتک بالا و حجت آباد

با حضور شعبانی  فرماندار و رئیس شورای ترافیک شهرستان کهنوج صورت گرفت : 

توزیع ۲۰۰ کلاه ایمنی در روستاهای کوتک بالا و حجت آباد 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج، بالغ بر ۲۰۰   کلاه‌ایمنی با مشارکت اداره‌ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان  و فرماندهی  پلیس‌راه  کهنوج بندرعباس ، ظهر امروز شنبه  با حضور  شعبانی فرماندار و رئیس شورای ترافیک شهرستان  ،   سرهنگ مشایخی رئیس پلیس راه کهنوج ،بندرعباس  ؛  شهریاری رئیس اداره راهداری  و حمل و نقل جاده ای،  لورگی معاونت سیاسی  امنیتی اجتماعی  فرمانداری، برفی مسؤل اداره‌ بازرسی فرمانداری، به موتورسواران  در روستاهای کوتک بالا و حجت آباد  اهدا   شد.

 رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای  شهرستان کهنوج ضمن بیان این خبر  در جمع موتورسواران روستای کوتک بالا  گفت :  طرح توزیع کلاه‌ایمنی  در راستای افزایش ضریب ایمنی راکبان موتورسیکلت‌ها در بخش مرکزی کهنوح  اجرا شد. 
معین شهریاری  با بیان اینکه هر ساله شاهد جان‌باختن تعداد زیادی از هموطنان در سوانح مربوط به موتورسیکلت‌ها هستیم گفت: با توجه به ساختار این وسیله نقلیه تنها با استفاده از کلاه‌ایمنی شاهد کاهش تلفات در این حوزه خواهیم بود.
وی ضمن قدردانی از همکاری فرماندهی قرارگاه پلیس‌راه جنوب کرمان در اجرای طرح افزایش ایمنی موتورسواران، اضافه کرد: استفاده از کلاه‌ایمنی نیاز به فرهنگ‌سازی از سنین پایین دارد و اهدای کلاه‌ هم در راستای همین فرهنگ‌سازی برنامه‌ریزی شده است.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کهنوج افزود: بیش از ۸۵ درصد علت فوتی های تصادفاتی ست که یکسر آن موتور سیکلت است از نوع ضربه به سر است .

شعبانی فرماندار  و رئیس شورای ترافیک شهرستان کهنوج  از موتورسیکلت‌سواران خواست با توجه به مخاطرات رانندگی، در هنگام رانندگی حتما کلاه‌ایمنی به سر داشته باشند و به قوانین و مقررات احترام گذاشته تا حواث ناگواری را برای خود رقم نزنند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج 

تنظیم خبر و عکس: امین وثوقی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲