مکان فعلی :

           
   بیشتر ...

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۴/۲۲

سنجری فرماندار کهنوج: در کنار کادر پرتلاش بهداشت و درمان هستیم

سنجری فرماندار کهنوج : در کنار کادر پرتلاش بهداشت و درمان هستیم ظهر امروز شکرالهی نماینده پنج گنج جنوبی در مجلس شورای اسلامی به همراه حجت والمسلمین نجنو امام جمعه، سنجری فرماندار کهنوج، دکتر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاونان درمان و توسعه این دانشگاه، با حضور در محل این پروژه های درمانی ، از محل ساختمان دیالیز و MRI بازدید نمودند. اصغر سنجری فرماندار کهنوج ضمن تقدیر از تلاش های خوب دکتر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان در جهت درمان کرونا ، گفت : برای توسعه بخش سلامت در شهرستان تمام همت خود را بکار خواهیم بست . وی گفت : توجه ویژه ای را به بخش سلامت خواهیم داشت . فرماندار کهنوج افزود : در کنار کادر درمان هستیم و از تلاش های این عزیزان که در سخت ترین شرایط درمانی کرونا همراه مردم بودند و در جهت مهار این ویروس منحوس ، تلاش و کوشش نمودند، صمیمانه قدردانی می نمایم. دکتربیانی رئیس بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج ضمن تقدیر از امام جمعه کهنوج و نماینده محترم پنج شهرستان جنوب استان کرمان ، فرماندار شهرستان، رییس دانشگاه علوم پزشکی و معاونان درمان و توسعه بابت حضور در بیمارستان و پیگیری مشکلات بیمارستان عنوان کرد ساختمان دیالیز به مساحت ۷۱۲ مترمربع بنا شده و با اعتبار بیش از ۵۰ میلیارد ریال تحویل موقت و با مبلغ ۲۰ میلیارد ریال تجهیز و آماده بهره برداری می شود. قابل ذکر است ساختمان دیالیز بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج با اعتبار بیش از ۷۰ میلیارد ریال تکمیل، تجیهز و تحویل موقت شد. روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج

سنجری  فرماندار کهنوج : در کنار کادر پرتلاش بهداشت و درمان  هستیم
ظهر امروز شکرالهی نماینده پنج گنج جنوبی در مجلس شورای اسلامی به همراه  حجت والمسلمین نجنو امام جمعه، سنجری فرماندار کهنوج،  دکتر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی  و معاونان درمان و توسعه این دانشگاه، با حضور در محل این پروژه های درمانی ، از  محل ساختمان دیالیز و MRI بازدید نمودند.
اصغر سنجری فرماندار کهنوج ضمن تقدیر از تلاش های خوب دکتر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان در جهت درمان  کرونا ، گفت : برای توسعه بخش سلامت  در شهرستان تمام همت خود را بکار خواهیم بست .
وی گفت : توجه ویژه ای را به بخش سلامت خواهیم داشت .
فرماندار کهنوج افزود : در کنار  کادر درمان هستیم و از تلاش های این عزیزان  که در سخت ترین شرایط درمانی کرونا همراه مردم  بودند و در جهت مهار این ویروس منحوس ،  تلاش و کوشش نمودند،  صمیمانه قدردانی می نمایم.
دکتربیانی رئیس بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج ضمن تقدیر از امام جمعه  کهنوج و نماینده محترم پنج شهرستان جنوب استان کرمان ،  فرماندار  شهرستان، رییس دانشگاه علوم پزشکی  و معاونان درمان و توسعه  بابت حضور در بیمارستان و پیگیری مشکلات بیمارستان عنوان کرد ساختمان دیالیز به مساحت ۷۱۲ مترمربع بنا شده و با اعتبار بیش از ۵۰ میلیارد ریال تحویل موقت و با مبلغ ۲۰ میلیارد ریال تجهیز و آماده بهره برداری می شود.
قابل ذکر است ساختمان  دیالیز بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج با اعتبار بیش از ۷۰ میلیارد ریال تکمیل، تجیهز و تحویل موقت شد.
روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲