مکان فعلی :

           
   بیشتر ...
اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۲/۲۵

گشت مشترک تنظیم بازار شهرستان کهنوج برگزار شد

گشت مشترک تنظیم بازار شهرستان کهنوج برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری، این گشت به محوریت عیدی فرماندار کهنوج و با حضور بازرسان اتاق اصناف، صنعت و معدن و تجارت، تعزیرات، جهاد، نیروی انتظامی، سپاه و دادگستری از واحدهای صنفی و فروشگاه های عرضه مایحتاج مردم انجام گرفت و برای متخلفان نیز صورتجلسه قانونی تنظیم شد. وحدت عیدی فرماندار کهنوج در حاشیه بازدید از صنوف مختلف در مورد اهمیت این گونه بازدیدها اظهار داشت: نظارت بر بازار و کالای اساسی و خدمات باید با جدیت تداوم داشته باشد. وی ادامه داد: هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی وجود ندارد و مواد غذایی به اندازه کافی در فروشگاه ها وجود دارد.

گشت مشترک تنظیم بازار شهرستان کهنوج برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، این گشت به محوریت عیدی فرماندار کهنوج و با حضور بازرسان اتاق اصناف، صنعت و معدن و تجارت، تعزیرات، جهاد، نیروی انتظامی، سپاه و دادگستری از واحدهای صنفی و فروشگاه های عرضه مایحتاج مردم انجام گرفت و برای متخلفان نیز صورتجلسه قانونی تنظیم شد.

وحدت عیدی فرماندار کهنوج در حاشیه بازدید از صنوف مختلف در مورد اهمیت این گونه بازدیدها اظهار داشت: نظارت بر بازار و کالای اساسی و خدمات باید با جدیت تداوم داشته باشد.

وی ادامه داد: هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی وجود ندارد و مواد غذایی به اندازه کافی در فروشگاه ها وجود دارد.


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲