مکان فعلی :

           
   بیشتر ...

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۸/۱۰

حضور رئیس کل دادگستری استان کرمان در شورای اداری کهنوج

رئیس کل دادگستری استان کرمان: خدمت به مردم، افتخاری برای مسئولان است مسئولان در اجرای مسئولیت های خود منتظر مراجعه مردم نباشند جلسه شورای اداری شهرستان کهنوج با حضور حجت الاسلام حمیدی مدیرکل دادگستری استان کرمان، سنجری فرماندار کهنوج، حجت الاسلام نجنو امام جمعه کهنوج و سایر اعضا در محل سالن شهدای انتظامی برگزار شد . سنجری فرماندار کهنوج در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به مدیرکل دادگستری ؛ به مشکلات پزشکی قانونی اشاره کرد و گفت: باید به مشکلات پزشکی قانونی به طور خاص رسیدگی شود . رئیس کل دادگستری استان کرمان، خدمت به مردم را یک افتخار برای مسؤلان دانست و گفت: مسئولان در اجرای مسئولیت‌های خود نباید منتظر مراجعات مردم باشند بلکه باید مسئولیت های خود را شناخته و براساس علاقه و عشق به مردم در مسیر اجرای این مسئولیت ها تلاش کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در شورای اداری شهرستان کهنوج افزود: سردار سپهبد شهید حاج قاسم نمونه کاملی از عشق و محبت به مردم بود و مردم نیز برای او عزت و احترام قائل بودند. وی شهدا و ایثارگران را ازظرفیت های مهم مناطق مختلف دانست و افزود: باید ارزش هایی که شهدا برای آنها جان خود را تقدیم کردند، باید از سوی مردم و مسئولان حفظ شود‌. نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان، امنیت موجود را حاصل جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگران‌ و زمینه ساز خدمت به مردم دانست و تصریح کرد: همیشه باید قدردان شهدا، جانبازان ایثارگران و خانواده های آنها باشیم. حجت الاسلام والمسلمین حمیدی گفت: به عنوان مسئولان کشور در هر جایگاهی باید بدانیم هر چه تلاش و خدمت کنیم، نمی توانیم دین خود را به شهدا و ایثارگران ادا کنیم. وی ظرفیت های مردمی را از دیگر مزیت های هر منطقه دانست و تاکید کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نظام مردمسالار دینی باید قدردان مردم باشیم. رییس کل دادگستری استان کرمان اظهارداشت: مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی از ولایت و مشروعیت مسوولان پس از ولایت، از مردم است و باید خود را خدمتگزار این مردم بدانیم و اجازه ندهیم هیچ موضوعی ما را از آنها جدا کند. حجت الاسلام و المسلمین حمیدی تصریح کرد: باید مسئولیت ها و وظایف خود را نصب العین قرار دهیم و مراقب باشیم کوچکترین قصور و کوتاهی در اجرای این مسئولیت ها نداشته باشیم. وی بیان کرد: باید تمام وقت و انرژی خود را وقف خدمت به مردم کنیم زیرا نجابت و قناعت مردم ما مثال زدنی است. وی با اشاره به حضور همیشگی مردم در صحنه های دفاع از نظام‌ و انقلاب، ادامه داد: در وضعیت کنونی که دشمن درصدد است که مردم را از نظام و انقلاب جدا کند، نباید اجازه داد بهانه ای به دست دشمن بیفتد و این مهم، با خدمت صادقانه و مسئولانه به مردم محقق می گردد. رییس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: دستگاه های مختلف در اجرای ماموریت ها و وظایف خود با مشکلات زیادی روبرو هستند اما باید توجه داشت که در کنار مشکلات، ظرفیت های فراوانی نیز وجود دارد که باید از آنها استفاده شود. وی تحقق مدیریت جهادی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی را ضروری دانست و افزود: مدیریت جهادی به معنای تلاش شبانه روزی و استفاده بهینه از تمام ظرفیت های موجود است. وی در ادامه برای پیگیری حل مشکلات مردم در حوزه پزشکی قانونی، تعزیرات و تامین سوخت و جلوگیری از قاچاق در این حوزه قول مساعد داد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان:
خدمت به مردم، افتخاری برای مسئولان است
مسئولان در اجرای مسئولیت های خود منتظر مراجعه مردم نباشند


جلسه شورای اداری شهرستان کهنوج با حضور حجت الاسلام حمیدی مدیرکل دادگستری استان کرمان، سنجری فرماندار کهنوج، حجت الاسلام نجنو امام جمعه کهنوج و سایر اعضا در محل سالن شهدای انتظامی برگزار شد .
سنجری فرماندار کهنوج در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به مدیرکل دادگستری ؛ به مشکلات پزشکی قانونی اشاره کرد و گفت: باید به مشکلات پزشکی قانونی به طور خاص رسیدگی شود .
رئیس کل دادگستری استان کرمان، خدمت به مردم را یک افتخار برای مسؤلان دانست و گفت: مسئولان در اجرای مسئولیت‌های خود نباید منتظر مراجعات مردم باشند بلکه باید مسئولیت های خود را شناخته و براساس علاقه و عشق به مردم در مسیر اجرای این مسئولیت ها تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در شورای اداری شهرستان کهنوج افزود: سردار سپهبد شهید حاج قاسم نمونه کاملی از عشق و محبت به مردم بود و مردم نیز برای او عزت و احترام قائل بودند.

وی شهدا و ایثارگران را ازظرفیت های مهم مناطق مختلف دانست و افزود: باید ارزش هایی که شهدا برای آنها جان خود را تقدیم کردند، باید از سوی مردم و مسئولان حفظ شود‌.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان، امنیت موجود را حاصل جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگران‌ و زمینه ساز خدمت به مردم دانست و تصریح کرد: همیشه باید قدردان شهدا، جانبازان ایثارگران و خانواده های آنها باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی گفت: به عنوان مسئولان کشور در هر جایگاهی باید بدانیم هر چه تلاش و خدمت کنیم، نمی توانیم دین خود را به شهدا و ایثارگران ادا کنیم.
وی ظرفیت های مردمی را از دیگر مزیت های هر منطقه دانست و تاکید کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نظام مردمسالار دینی باید قدردان مردم باشیم.
رییس کل دادگستری استان کرمان اظهارداشت: مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی از ولایت و مشروعیت مسوولان پس از ولایت، از مردم است و باید خود را خدمتگزار این مردم بدانیم و اجازه ندهیم هیچ موضوعی ما را از آنها جدا کند.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی تصریح کرد: باید مسئولیت ها و وظایف خود را نصب العین قرار دهیم و مراقب باشیم کوچکترین قصور و کوتاهی در اجرای این مسئولیت ها نداشته باشیم.

وی بیان کرد: باید تمام وقت و انرژی خود را وقف خدمت به مردم کنیم زیرا نجابت و قناعت مردم ما مثال زدنی است.

وی با اشاره به حضور همیشگی مردم در صحنه های دفاع از نظام‌ و انقلاب، ادامه داد: در وضعیت کنونی که دشمن درصدد است که مردم را از نظام و انقلاب جدا کند، نباید اجازه داد بهانه ای به دست دشمن بیفتد و این مهم، با خدمت صادقانه و مسئولانه به مردم محقق می گردد.

رییس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: دستگاه های مختلف در اجرای ماموریت ها و وظایف خود با مشکلات زیادی روبرو هستند اما باید توجه داشت که در کنار مشکلات، ظرفیت های فراوانی نیز وجود دارد که باید از آنها استفاده شود.

وی تحقق مدیریت جهادی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی را ضروری دانست و افزود: مدیریت جهادی به معنای تلاش شبانه روزی و استفاده بهینه از تمام ظرفیت های موجود است.

وی در ادامه برای پیگیری حل مشکلات مردم در حوزه پزشکی قانونی، تعزیرات و تامین سوخت و جلوگیری از قاچاق در این حوزه قول مساعد داد.


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲