مکان فعلی :

           
   بیشتر ...

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۶/۲۴

جلسه شورای ترافیک برگزار شد

فرماندار کهنوج در جلسه شورای ترافیک شهرستان، عنوان کرد : کمبودها و نقائص ترافیکی شهر باید هرچه سریعتر برطرف شود . شورای ترافیک شهرستان کهنوج به منظور تمهیدات ترافیکی در آستانه بازگشایی مدارس با حضور سنجری فرماندار کهنوج و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات شهدای انتظامی تشکیل جلسه داد . به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، سنجری فرماندار کهنوج تامین شرایط ایمن برای تردد دانش آموزان را از ضروریات بازگشایی مدارس عنوان کرد و افزود: باید با بسیج تمامی دستگاه ها و امکانات و نیز نصب ، بازسازی و ترمیم علائم راهنما و هشدار دهنده در زمینه کاستن از معضلات ترافیکی به خصوص در ساعات حضور دانش آموزان در مدارس اقدام نمود . شهردار کهنوج در این جلسه از تعریض و آسفالت خیابان جایگاه سی ان جی خبر داد . محمودی گفت : تلاش داریم نقاط حادثه خیز درون شهری را اصلاح و رفع نماییم . در این جلسه درخصوص ترمیم نوارهای حفاری تاسیسات زیر بنایی و همچنین راجع به افزایش کمی و کیفی سطح خدمات حمل و نقل عمومی و سرویس های دانش آموزی ، ایمن سازی و آرام سازی جریان ترافیک، بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ شد . تنظیم خبر و عکس: امین وثوقی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج

فرماندار کهنوج در جلسه شورای ترافیک شهرستان، عنوان کرد :

کمبودها و نقائص ترافیکی شهر باید هرچه سریعتر برطرف شود .

شورای  ترافیک شهرستان کهنوج به منظور تمهیدات ترافیکی  در آستانه بازگشایی مدارس با حضور سنجری فرماندار کهنوج و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات شهدای انتظامی تشکیل جلسه داد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری  ، سنجری فرماندار کهنوج تامین شرایط ایمن برای تردد  دانش آموزان  را از ضروریات بازگشایی مدارس عنوان کرد و افزود: باید با بسیج تمامی دستگاه ها و امکانات و نیز نصب ، بازسازی و ترمیم علائم راهنما و هشدار دهنده  در زمینه کاستن از معضلات ترافیکی به خصوص در ساعات حضور دانش آموزان در مدارس اقدام نمود .
شهردار کهنوج در این جلسه از تعریض و آسفالت خیابان جایگاه سی ان جی خبر داد .
محمودی گفت : تلاش داریم نقاط حادثه خیز درون شهری را اصلاح  و رفع نماییم .
در این جلسه درخصوص ترمیم نوارهای حفاری تاسیسات زیر بنایی و همچنین راجع  به افزایش کمی و کیفی سطح خدمات حمل و نقل عمومی و سرویس های دانش آموزی  ، ایمن سازی و آرام سازی جریان ترافیک، بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ شد .
تنظیم خبر و عکس: امین وثوقی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲