مکان فعلی :

           
   بیشتر ...

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۷/۰۲

کلنگ ساخت دو کارخانه در کهنوج به زمین زده شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهنوج،  صبح امروز چهارشنبه ۲ مهر ماه ۹۹، با حضور عیدی فرماندار، مدیر کل امور جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، مدیر کل و معاونین سازمان صنعت ، معدن و تجارت جنوب استان،دادستان و تنی چند از مدیران شهرستان، مراسم کلنگ زنی ساخت دو کارخانه فرآوری کنسانتره تیتانیوم  و کارخانه تولید لوله و نوار تیپ با اعتباری بیش از ۶۰۶ میلیارد تومان در شهرستان برگزار شد.

در این مراسم عیدی فرماندار با اشاره به وجود معادن متعدد و ظرفیت های بسیار عالی منطقه در حوزه معادن افزود:

مردم جنوب استان هنوز از برکت وجود صنعت و معادن در این مناطق به نحو مطلوب بهره مند نشده اند و تلاش ما بر این است تا با حمایت از سرمایه گذاران زمینه رشد و شکوفایی منطقه و بالا بردن ضریب رفاهی مردم شریف شهرستان را آنگونه که شایسته اند مهیا سازیم.

عیدی رئیس شورای برنامه ریزی کهنوج از مردم شریف و نجیب شهرستان از بابت همکاری و حمایت از شرکت ها و سرمایه گذاران بخش های مختلف و همچنین از سازمان های ذیربط که مساعدت لازم در صدور مجوز های قانونی داشته اند قدردانی نمود.

وی در پایان از حمایت قاطع جناب آقای دکتر فدائی استاندار و ریاست شورای توسعه استان تشکر و همراهی امام جمعه ، نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در مجلس شورای اسلامی، دادستان و ریاست دادگستری شهرستان را در همه بخش ها خصوصا اجرای پروژه های عمرانی و توسعه ای ستودند.

روابط عمومی فرمانداری کهنوج
https://kahnooj.kr.ir


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲