مکان فعلی :

           
   بیشتر ...

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۱/۳۰

نشست شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرکهنوج با فرماندار

انجام دادن کار عمرانی و زیر ساختی برای شهر نگرش مردم را عوض خواهد کرد

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهنوج، درنشست مشترک قبل ظهر امروز اعضای شورای شهر و شهردار کهنوج با فرماندار و معاون سیاسی فرمانداری در محل سالن جلسات شورای شهر در خصوص پروژه های عمرانی و فرهنگی بحث وتبادل نظر شد.

فرماندار کهنوج در ابتدا این بحث ضمن بررسی مسائل و مشکلات شهر کهنوج اظهار داشت: اولین قدم شورا در اجرای کار، نقشه راه ، برنامه ریزی ، توسعه شهری و فرهنگی است که نیاز به برنامه مدون و کارشناسی دارد.  

ابوذر عطاپور افزود: شهرداری یکی از دستگاههای اجرایی مهم ،در هر شهر است و باید اعضای شورای شهر در خدمت رسانی این دستگاه اجرایی به شهروندان دقت داشته  باشند و با توجه به اولویت ها و نیاز های هر منطقه در جهت ارتقاء، توسعه و تحول همه جانبه شهرتلاش کنند.  

وی در ادامه با اشاره به اینکه فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است، تصریح کرد: شورای شهر باید درتمام زمینه ها وابعاد برنامه و منابع موجود را در نظر داشته باشد ودر صورت عدم برنامه ریزی تمام مشکلات حل نخواهد شد.

عطاپور افزود: شوراها بایستی با همدلی و همراهی ، مردم و مسئولین در جهت بررسی و پیگیری موانع و مشکلات این شهر با تعامل و همکاری سایر دستگاه های اجرایی در جهت رفع مشکلات گام بردارند.

مجید محمودی شهردار کهنوج ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار محترم در ارتباط با تعامل وهمکاری با اعضای شورای شهر وشهردار گفت : مجموعه شهرداری و شورای اسلامی با توجه به مصوبات مد نظر، برنامه های کامل و جامعی در زمینه ساماندهی وضعیت وخدمات سطح شهر دارد که در آینده با  اقدامات وخدمات  خوب بتوانیم  موجب رضایتمندی نسبی مردم را جلب کنیم.

شهردار کهنوج اظهار داشت: انجام دادن کار عمرانی و زیر ساختی برای شهر نگرش مردم را عوض خواهد کرد و در کارها نبایستی سلیقه ای عمل کرد.

محمودی افزود : شورای شهر و شهرداری نیازمند حمایت مردم و مسئولین اجرایی در راستای آبادانی و توسعه شهر می باشند و از فرماندار محترم خواستار حمایت و پشتیبانی از این مجموعه شدند.


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲