مکان فعلی :

           
   بیشتر ...

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۱/۳۰

بازدید سرزده فرماندار کهنوج از ادارات شهرستان :

عطاپور فرماندار کهنوج: در راستای بهبود خدمات به مردم و به‌ منظور عملیاتی کردن تکریم حقوق ارباب‌رجوع بازدید از ادارات به‌ طور مستمر صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهنوج، فرماندار کهنوج صبح امروز به اتفاق قانعی معاون سیاسی فرمانداری کهنوج در راستای رسیدگی به امور و مسائل و مشکلات مردم  ، از ادارات جهادکشاورزی ،شرکت گاز ، کار و رفاه اجتماعی و کمیته امداد این شهرستان به صورت سر زده بازدید کرد.

عطاپور ضمن بازدید از بخشهای مختلف این ادارات در گفتگو با کارکنان از زحمات آنها تقدیر و با تعدادی از ارباب رجوع حاضر در ادارات گفتگو و در جریان نحوه خدمات رسانی این ادارات قرار گرفت.

عطاپور در بازدید از جهاد کشاورزی شهرستان افزود: جهاد کشاورزی دربحث اشتغال ظرفیتهای خوبی را در کشاورزی دارد و می تواند بستر را فراهم کنند و تعداد زیادی شغل ایجاد کنند.

نماینده عالی دولت درحاشیه بازدید سرزده از کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اهمیت تکریم ایتام گفت: سرکشی و رسیدگی به امورات خانواده های محروم و بی بضاعت باید سرلوحه مسئولین باشد تا بتوانیم غبار محرومیت را از بدنه خانواده ها بزداییم تا دیگر خانواده محتاجی نداشته باشیم.

وی با تاکید به بیانات امام راحل ره در مورد این قشر از جامعه ، خواستار اهتمام جدی این نهاد با همکاری سایر ادارات در محرومیت زدایی و ارتقای خانواده های آسیب پذیر شد .

وی با اشاره به خوداشتغالی مددجویان اظهار کرد: دربحث تسهیلات اشتغال زایی سعی شود سهم مددجو و سهم مشاغل آزاد در تسهیلات پرداختی رعایت شود و بیشتر اشتغالزایی و خودکفایی‌ها باید در روستاها صورت گیرد.

فرماندار کهنوج ضمن بازدید از اداره کار و رفاه اجتماعی و بررسی سامانه جامع کارا افزود: تاکید استاندار محترم بر ایجاد مشغال خرد و روستایی و شهری میباشد که مجموعه اداری شهرستان تمام همت خود را جهت ثبت نام افراد متقاضی جهت دریافت تسهیلات بکار گرفته شده است.

فرماندار کهنوج هدف از این بازدیدها و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات و دریافت پیشنهاد‌ها برای پیشرفت امور عنوان کردند.

وی تصریح کرد: در راستای بهبود خدمات به مردم و به‌ منظور عملیاتی کردن تکریم حقوق ارباب‌رجوع بازدید از ادارات به‌ طور مستمر صورت می‌گیرد.


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲