مکان فعلی :

           
   بیشتر ...

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۱/۲۸

با حضور عطاپور فرماندار کهنوج صورت گرفت:

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی شهرستان کهنوج برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی شهرستان کهنوج برگزار شد.

پیش از ظهر امروز در محل فرماندار شهرستان کهنوج مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج، پیش از ظهر امروز در محل فرمانداری شهرستان کهنوج با حضور عطاپور فرماندار کهنوج، مهندس نخعی معاون پشتیبانی توسعه و منابع انسانی اداره کل بهزیستی استان کرمان و قانعی معاون سیاسی فرمانداری، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بهزیستی کهنوج برگزار شد.
 
معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه؛ 190 فعالیت برای سازمان بهزیستی تعریف شده اضافه کرد: با توجه به اینکه در بهزیستی روانشناسان، جامعه شناسان، پزشکان و مددکاران فعالیت دارند این نهاد یک پشتوانه علمی و عملی در کارگروه اجتماعی است.

عطاپور فرماندار کهنوج بیان داشت: شهرستان مزیت های و قابلیت های فراوانی دارد اما به جهت قرارگرفتن در محورهای مواصلاتی و قرار داشتن در مرکز شهرستانهای جنوبی بیشتر در معرض آسیب ها قرار دارد.
 
فرماندار کهنوج تصریح کرد: در مسایل اجتماعی باید همه جوانب را در نظر بگیریم تا بتوانیم در انجام وظایف موفق باشیم.
 
وی تاکید کرد: فرهنگ بالا و تدین و دینداری مردم این شهرستان برای مسوولان نظام بسیار ارزرشمند است و ما هم با تمام توان به مقابله با آسیبها می پردازیم.
 
فرماندار کهنوج اظهار داشت: خوشبختانه در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی اقدام ها و فعالیت های خوبی در سطح شهرستان صورت گرفته که نیازمند توجه جدی تر است.
 
در پایان این نشست از خدمات حسین صادقی رییس سابق اداره بهزیستی کهنوج قدردانی و آقای یدالله سالاری به عنوان رییس جدید این اداره معرفی شد.

ضمناً آقای یدالله سالاری از افراد بومی شهرستان رودبار جنوب و کهنوج میباشد که پیش از این مسئولیت رییس اداره بهزیستی عنبرآباد را برعهده داشت.


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲