مکان فعلی :

           
   بیشتر ...

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۱۱/۲۱

باحضورعطاپور فرماندار کهنوج صورت گرفت :

افتتاح مجتمع آبرسانی بن گود وزیری ها در دهه مبارک فجر

   به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهنوج، عطاپور فرماندار کهنوج در آئین بهره برداری این پروژه که باحضور   جمعی از مدیران اجرایی در بخش چاه مرید انجام شد گفت : بااعتبار بالغ بر 5000 میلیون ریال مجتمع آبرسانی بن گود وزیری ها به بهره برداری رسید.
 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری کهنوج ؛ عطاپور فرماندار کهنوج ضمن بیان این مطلب در مراسم افتتاح این پروژه در دهه مبارک فجرصورت گرفت :  گفت : با افتتاح این پروژه  1500 نفر از مردم این روستا تحت پوشش این مجتمع قرار خواهند گرفت و از نعمت آب آشامیدنی برخوردار هستند . 
 
  فرماندار کهنوج  با بیان اینکه طول خطوط انتقال این پروژه 2900 متر است  ، اجرای  خط  متوسط فشار متوسط  برق را 980 متر عنوان کرد و افزود : این پروژه از محل  اعتبارات صندوق توسعه ملی ، استانی به بهره برداری رسیده است . 
 
وی منبع تامین آب  این پروژه را یک حلقه چاه عنوان کرد و افزود : یک دستگاه کلرزن گازی  نیز نصب شده است .  
 
  وی ضمن اشاره به مشخصات فنی این پروژه گفت : 2 باب حوضچه محافظ شیرآلات  نیز نصب شده است . 
 
 رئیس شورای حفاظت از منابع آب شهرستان کهنوج  گفت : با راه اندازی این پروژه  مشکل آبرسانی به 6 روستا حل شد که همگی تحت پوشش این مجتمع قرار خواهند گرفت .
  
فرماندار کهنوج ضمن تقدیر از اداره آبفار روستایی کهنوج هدف از  این پروژه را تامین و آب شرب مردم این 6 روستاعنوان کرد و افزود :تاکید دارم که حتما در مصرف آب صرفه جویی کنیم تا در تلف شدن و هدررفت این سرمایه انسانی و ملی جلوگیری کنیم  .  


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲