مکان فعلی :

           
   بیشتر ...

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۰۶/۲۵

فرماندار کهنوج درجلسه شورای بهداشت ، عنوان کرد : دولت تاکید زیادی در بحث سلامت و امنیت غذایی مردم دارد

 عطاپور فرماندار کهنوج در جلسه شورای بهداشت که در آستانه بازگشایی  مدارس در محل  فرمانداری تشکیل شد اظهارداشت : دولت تدبیر و امید در سال بالغ بر 60میلیارد تومان هزینه درمان و بیمه مردم را در شهرستان کهنوج را پرداخت می کند
فرماندار کهنوج درجلسه شورای بهداشت  ، ضمن تاکید بر  اهمیت سلامت مردم  گفت :  حفظ سلامت مردم   وظیفه شورای بهداشت است و دراین زمینه با احدی تعارف نداریم .
دولت یازدهم در زمینه سلامت مردم اقدامات خیلی خوبی را انجام داده است.   وی افزود :
رئیس شورای بهداشت شهرستان کهنوج  برعایت مسائل بهداشتی نانوایی و واحدهای صنفی تاکید کرد وافزود: واحدهای صنفی و نانوایی ها در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی تذکر و سپس پلمپ خواهد شد 
وی ضمن اخطار به نانوایی هایی که مسائل بهداشتی را رعایت نمی کنند ، گفت :  هر نانوایی که در سطح شهر کهنوج بخواهد از آرد 18 درصد  استفاده کند تعطیل خواهد شد .
 فرماندار کهنوج  از راه اندازی سایت دفع زباله های شهری  در کهنوج خبر داد و افزود : این سایت بزودی با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی در شهرستان انجام خواهد شد .
 مرتضی وزیری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کهنوج در این جلسه از جابجایی قریب الوقوع میدان دان در روزهای آینده خبر داد و افزود :   میدان دام به  جای جدید خود  واقع در کشتارگاه انتقال خواهد یافت . 


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار