مکان فعلی :

           
   بیشتر ...

اخبار برگزیده :
۱۳۹۶/۰۶/۰۳

فرماندار کهنوج دردیدار با رئیس جدید دادگستری ؛ عنوان کرد :

مجموعه دولت آماده تعامل با دستگاه قضایی ست

فرماندار کهنوج باحضور در محل دادگستری با آقای  سهراب سالاری  رئیس جدید دادگستری این شهرستان  دیدار کرد.  
 
عطاپور با حضور در ساختمان دادگستری با رئیس جدید این اداره دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج ابوذر عطاپور وزیری فرماندار شهرستان  کهنوج به همراه  ایزدی  معاونت برنامه ریزی ؛  دکتر شهسواری بخشدار چاه مرید و حسینی بخشدار مرکزی با آقای سهراب سالاری شهرستان کهنوج دیدار و گفت و گو کردند. 
 
فرماندار کهنوج در این دیدار ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای رئیس جدید دادگستری این شهرستان، به معرفی این منطقه پرداخت وگفت: "کهنوج همزاد انقلاب است"
 
وی افزود: در این شهرستان ظرفیت ها و قابلیت های فراوانی وجود دارد و از همه آنها مهمتر، وجود مردمانی فرهنگی و مذهبی با بینش عمیق دینی و اسلامی است که آنها را در حمایت ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی زبانزد عام و خاص نموده است. 
 
فرماندار  کهنوج در ادامه این دیدار اظهار امیدواری کرد که با هماهنگی بیشتر دستگاه های انتظامی، امنیتی و قضایی شاهد ارتقای هر چه بیشتر امنیت و اجرای عدالت در این منطقه باشیم.  
 
آقای سالاری رئیس جدید دادگستری کهنوج نیز در این دیدار خدمت به مردم این منطقه را افتخاری بزرگ دانست و پیشگیری از بسیاری جرائم را نیازمند فرهنگ سازی و همکاری همه دستگاه های عنوان کرد و گفت : آماده تعامل با همه دستگاههای اجرایی هستیم . 


منبع : فرمانداری کهنوج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲